cs en

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Zavřít stránku
Zavřít stránku

Technik CNC technologií

Technici společnosti Rotana dávají finální podobu našemu úsilí o dokonalý výrobek. To vše s pomocí PC a celé řady pokročilých technologií.


Více než sedmdesát procent výrobních kapacit u nás obsahuje automatické zakladače, což obsluze významně uvolňuje ruce a vylučuje pracovní stereotyp.


V rámci činnosti budete v příjemném čistém prostředí obsluhovat nejen pětiosé CNC brusky, ale i další moderní výrobní a měřící zařízení.


Výstupem práce nejsou tisíce sériových výrobků, ale speciální zakázkové nástroje z unikátních materiálů pro významné světové i tuzemské firmy.


Nabízíme Vám individuální přístup a stabilní zaměstnání v úspěšné rostoucí firmě. Nabízíme Vám zázemí mladého kolektivu, práci se špičkovým vybavením a za kvalitní práci atraktivní ohodnocení.


Jste ochotný učit se novým věcem a pracovat na tři směny? Vítáme znalosti CNC obrábění a ostření nástrojů. Jste absolvent? Máte úplné střední odborné vzdělání s maturitou ve strojírenském oboru?


Zašlete nám co nejdříve svůj životopis včetně popisu praxe a upřesnění svých dovedností z oboru na e-mail: zamestnani@rotana.cz. Těšíme se na Vás.

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.