CZ | EN | DE

Kariéra

ROTANA a.s. je úspěšně se rozvíjející společnost s nadnárodním přesahem. V jejím sídle ve Velkém Meziříčí vznikají produkty od samotného návrhu až po finální realizaci. Moderní výrobní prostory, skvělý tým pracovníků, ale i zázemí vlastního VaV centra stimulují inovační potenciál.

Naše produkty nalézají uplatnění v mnoha aplikacích u zákazníků národních i velkých nadnárodních společností. Svojí součinností umožnujeme rozvíjet nové progresivní technologie v oblasti třískového obrábění.  Pomáháme tak spoluvytvářet konkurenceschopné prostředí pro české strojírenství.

I v současné době hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou posunout naše nemalé cíle. Pokud byste měli zájem se na tom podílet, zašlete nám svůj životopis.

Pracujte ve společnosti, kde se ambiciózní vize stávají realitou!

Nejpozději do 1 měsíce od odeslání reakce na náš inzerát můžete očekávat vyjádření o tom, jak budeme dále postupovat ve výběrovém řízení. Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti ROTANA a.s..

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pro zaslání životopisu můžete využít formuláře níže.

Operátor CNC technologií

Pracovní náplň:

Zařadíte se do skupiny lidí, kteří svojí činností spoluvytváří nosné produkty společnosti ROTANA a.s.. Při své práci budete obsluhovat nejen pětiosé CNC brusky, ale i další zajímavé výrobní a měřící technologie. Více jak sedmdesát procent výrobních kapacit obsahuje automatické zakladače, což obsluze umožnuje „uvolnit ruce“ a vyhnout se tak případnému stereotypu. Zároveň neprodukujeme tisíce stejných nástrojů, ale speciální zakázkové nástroje, které využívají zejména velké nadnárodní společnosti.

Pomozte nám rozvíjet naši společnost, ale i Vaše vlastní znalosti a dovednosti.

Požadujeme:
  • ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost
  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou ve strojírenském oboru
  • třísměnný provoz
Nabízíme:
  • individuální přístup a stabilní práci, která je pro nás během na dlouhou trať
  • zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • práci s moderním technologickým vybavením
  • zázemí mladého kolektivu
  • nadstandartní pracovní prostředí
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • bonusový kvartální systém odměn
Doplňující informace:
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned
  • znalosti CNC obrábění, eventuálně ostření nástrojů vítány

Údaje o uchazeči
* Jméno a přijmení
* Email
  Telefon:
  Životopis jako příloha:
Doprovodný text

Rotana a.s.
Průmyslová 2085
59401 Velké Meziříčí

tel.: +420 566 521 948
fax: +420 566 522 057

mobil: +420 733 347 270
email: rotana@rotana.cz