CZ | EN | DE

Kariéra

V současné době hledáme nové zaměstnance. Pokud byste měli zájem u nás pracovat, zašlete nám svůj životopis.

Pracujte ve společnosti, kde se ambiciózní vize stávají realitou!

Nejpozději do 1 měsíce od odeslání reakce na náš inzerát můžete očekávat vyjádření o tom, jak budeme dále postupovat ve výběrovém řízení. Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti ROTANA a.s.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pro zaslání životopisu můžete využít formuláře níže.

Operátor brousicích technologií Ultratvrdých materiálů

Pracovní náplň:

Vaším hlavním úkolem bude osvojení nových brusných technologií, které společnost ROTANA a.s. využívá k obrábění vyspělých řezných materiálů jako je diamant a polykrystalický kubický nitrid bóru. Při své práci budete obsluhovat různorodé pracoviště, které jsou pro výrobu Ultratvrdých nástrojů nezbytné. Vhledem k očekávanému růstu segmentu nástrojů z ultratvrdých materiálů, naše společnost ROTANA a.s. neustále investuje do zázemí jejich vývoje a produkce, což se mimo jiné projevuje nadstandartním pracovním prostředím.

Připojte se aktivně k budování firemního know-how a pomozte rozvíjet naši společnost.

Požadujeme:
  • ochotu učit se novým věcem,
  • spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost,
  • střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru a vyšší,
  • dvousměnný provoz.
Nabízíme:
  • individuální přístup a stabilní práci,
  • zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání,
  • práci s nejmodernějším technologickým vybavením,
  • zázemí mladého kolektivu,
  • velice nadstandartní pracovní prostředí,
  • atraktivní finanční ohodnocení, dle dosažených výsledků.
Doplňující informace:
  • vhodné i pro absolventy,
  • nástup možný ihned,
  • znalosti CNC obrábění, event. ostření nástrojů vítány.​

Údaje o uchazeči
* Jméno a přijmení
* Email
  Telefon:
  Životopis jako příloha:
Doprovodný text

Operátor CNC technologií

Zařadíte se do skupiny lidí, kteří svojí činností spoluvytvářejí nosné produkty společnosti ROTANA a.s. Při své práci budete obsluhovat nejen pětiosé CNC brusky, ale i další zajímavé výrobní a měřící technologie. Více jak sedmdesát procent výrobních kapacit obsahuje automatické zakladače, což obsluze umožnuje „uvolnit ruce“ a vyhnout se tak případnému stereotypu. Zároveň neprodukujeme tisíce stejných nástrojů, ale speciální zakázkové nástroje, které využívají zejména velké nadnárodní společnosti.

Pomozte nám rozvíjet naši společnost, ale i vaše vlastní znalosti a dovednosti.

Požadujeme:
  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou ve strojírenském oboru,
  • třísměnný provoz.
Nabízíme:
  • individuální přístup a stabilní práci, která je pro nás během na dlouhou trať,
  • práci s moderním technologickým vybavením,
  • nadstandartní pracovní prostředí,
  • atraktivní finanční ohodnocení.
  • znalosti CNC obrábění, event. ostření nástrojů vítány.

* Email
  Telefon:

Rotana a.s.
Průmyslová 2085
59401 Velké Meziříčí

tel.: +420 566 521 948
fax: +420 566 522 057

mobil: +420 733 347 270
email: rotana@rotana.cz