CZ | EN | DE
Menu

Rotana a.s.

Rotana a.s. se zabývá návrhem, vývojem, výrobou a návazným servisem monolitních rotačních nástrojů, zejména speciálních stupňových vrtáků a tvarových fréz ze slinutých karbidů, nově i ultratvrdých materiálů, mikronástrojů i výměnných břitových destiček atypických tvarů.

Společnost realizuje vývojové a inovační aktivity, které jsou zaměřené především na řešení speciálních potřeb zákazníků, vývoj nových nástrojů a inovací stávajících produktů i procesů. Vývojové a inovační aktivity jsou zaměřené především na prodlužování životnosti nástrojů, zvyšování efektivity výroby na straně zákazníka a na vývoj zcela nových aplikací.

Na základě dodané specifikace obrobku a požadované produktivity jsme schopni daný nástroj vyvinout, zkonstruovat a následně vyrobit na moderních pětiosých CNC bruskách. Dále pak měřit odpovídajícím způsobem na 3D kamerových zařízeních. V případě potřeb aplikace je povlakováno pomocí nejmodernějších technologií. Samozřejmostí je následný servis.
Díky nabytým zkušenostem se nám podařilo vytvořit jasnou koncepci, stabilní tým lidí a špičkové technické zázemí. Kompetentnost, zkušenosti a inovační firemní kultura vytvářejí prostředí pro originální řešení Vašich potřeb, a to přesně v okamžiku, kdy ho potřebujete.

 

 

 

Rotana a.s.
Průmyslová 2085
59401 Velké Meziříčí

tel.: +420 566 521 948
fax: +420 566 522 057

mobil: +420 733 347 270
email: rotana@rotana.cz

 

CZ | EN | DE