CZ | EN | DE
Menu

Projekty - operační programy

Operační programy pro zvýšení kvality a efektivity práce ve společnosti ROTANA a.s.

 

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE VÝROBNÍHO PROCESU S PRINCIPY PRŮMYSLU 4.0 PRO VÝROBU SK A UHT NÁSTROJŮ

Cílem je zahájení sériové výroby nově vyvinutého speciálního nástroje a implementace inovovaného výrobního procesu nástrojů z ultratvrdých materiálů založených na principech Průmyslu 4.0

VÝZKUMNÉ A VÝVOJOVÉ CENTRUM SPOLEČNOSTI ROTANA a.s.

Výstavba samostatného objektu pro účely výzkumu, vývoje a testování nových výrobků

STUDIE AUTONOMNÍ AUTOMATICKÉ BUŇKY PRO TECHNICKOU PŘÍPRAVU POLOTOVARU

Cílem projektu je zpracování ucelené studie autonomní automatické buňky pro technickou přípravu polotovaru pro výrobu monolitních polotovarů ze slinutých karbidů. Buňka v sobě ponese znaky nejmodernějších průmyslových trendů v oblasti automatizace a prvků úzce souvisejících.

Vývoj a testování nástrojů pro efektivní obrábění dílců z niklových slitin

Cílem projektu je vyvinout a otestovat typ nástroje pro hrubování a typ nástroje pro dokončování dílců z těžkoobrobitelných niklových slitin tak, aby mohly být následně uvedeny do praxe.  

Systém specifického vzdělávání zaměstnanců společnosti ROTANA

Systém specifického vzdělávání zaměstnanců společnosti ROTANA

Cílem projektu je zvýšení specifických znalosti pracovníků při výrobě monolitních rotačních obráběcích nástrojů ze slinutých karbidů a vytvoření dlouhodobě fungujícího vzdělávacího systému specifického vzdělávání.

Zavedení výroby speciálních mikro-nástrojů ze slinutého karbidu

Zavedení výroby speciálních mikro-nástrojů ze slinutého karbidu

Cílem projektu je zavedení přesné a efektivní výroby tzv. mikro- nástrojů ze slinutého karbidu, tj. nástrojů pro třískové obrábění o průměrech 0,1mm-1,5mm s přesností cca 0,003mm.

Posílení vývojové a inovační kapacity společnosti
ROTANA a.s.

Posílení vývojové a inovační kapacity společnosti ROTANA a.s.

Cílem projektu je zřízení funkčně samostatného vývojového a inovačního pracoviště, které bude vybaveno vysoce moderními a přesnými technologiemi pro výrobu vzorků a pro následné měření a testování.

Pořízení výrobní technologie pro výrobu speciálních závitovacích nástrojů ze slinutého karbidu a renovaci PKD a CBN nástrojů.

Pořízení výrobní technologie pro výrobu speciálních závitovacích nástrojů ze slinutého karbidu a renovaci PKD a CBN nástrojů.

Cílem projektu je pořízení výrobní technologie pro výrobu speciálních závitovacích nástrojů ze slinutého karbidu a renovaci PKD (polykrystalický-diamant) a CBU (kubický nitrid bóru) nástrojů.

Zavedení kompletní výroby speciálních nástrojů
z PKD a CBN

Zavedení kompletní výroby speciálních nástrojů z PKD a CBN

Cílem projektu je pořízení nové moderní výrobní technologie za účelem výroby speciálních nástrojů z PKD (polykrystalický diamant) a CBU (kubický nitrid bóru)

Rotana a.s.
Průmyslová 2085
59401 Velké Meziříčí

tel.: +420 566 521 948
fax: +420 566 522 057

mobil: +420 733 347 270
email: rotana@rotana.cz

 

CZ | EN | DE